close
تبلیغات در اینترنت
آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک ( قسمت اول)

بهترین مطالب اینترنت

آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک ( قسمت اول) برای استفاده از فیس بوک ابتدا باید ثبت نام کنید. شما بدون هیچگونه هزینه و بدون نیاز به دعوتنامه می‌توانید در این سایت ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام در فیس بوک کوتاه و ساده است. ابتدا بهتر است مرورگر مناسبی انتخاب کنید. می‌توانید از آخرین نسخه گوگل کروم ویا فایرفاکس ویا اپرا استفاده کنید. فیس بوک بارگذاری نسبتا سریعی دارد و صفحات آن سنگین نیست اما بهتر است پهنای اینترنت نسبتا خوبی داشته باشید. و در انتها برای دسترسی به سایت مسدود شده فیس بوک نیاز…

جستجوگر پیشرفته سایتآموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک ( قسمت اول)
نظرات ()

آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک ( قسمت اول)

برای استفاده از فیس بوک ابتدا باید ثبت نام کنید. شما بدون هیچگونه هزینه و بدون نیاز به دعوتنامه می‌توانید در این سایت ثبت نام کنید. مراحل ثبت نام در فیس بوک کوتاه و ساده است. ابتدا بهتر است مرورگر مناسبی انتخاب کنید. می‌توانید از آخرین نسخه گوگل کروم ویا فایرفاکس ویا اپرا استفاده کنید. فیس بوک بارگذاری نسبتا سریعی دارد و صفحات آن سنگین نیست اما بهتر است پهنای اینترنت نسبتا خوبی داشته باشید. و در انتها برای دسترسی به سایت مسدود شده فیس بوک نیاز به روشی برای دورزدن آن دارید که این روزها دانش آموزان دبستانی هم با این روش‌ها به خوبی آشنا هستند!

به آدرس http://facebook.com می‌رویم. بعد از بارگذاری، صفحه‌ای مانند تصویر زیر در مقابل دیدگانتان خواهد بود:

facebook signup 01 550x259 ثبت نام در فیس بوک

 

فیس بوک به زبان‌های مختلفی در دسترس کاربران است. آموزش‌های ما براساس زبان پیش‌فرض (زبان انگلیسی) است. برای ثبت نام کاربر باید مشخصات خود را در بخش Sign Up وارد کند.

facebook signup 02 ثبت نام در فیس بوک

در قسمت نام و نام خانوادگی باید نام و نام خوانوادگی وارد شود. فیس بوک از درج نام‌های غیرواقعی مانند Magazine, Facebook, Com و اسامی مشابه که نام واقعی شخص نیست ممانعت خواهد نمود. برای ایجاد صفحه یا پروفایل برای مجله، شرکت یا گروه نباید از این بخش استفاده نمود. این بخش فقط برای ایجاد پروفایل شخصی برای یک شخص واقعی ایجاد شده است. در مباحث آینده در این باره بیشتر بحث خواهیم نمود. وارد کردن نام بصورت فارسی نیز امکان‌پذیر است.

در قسمت ایمیل و تکرار ایمیل، باید آدرس پست الکترونیک وارد شود. این آدرس باید واقعی و در دسترس کاربر باشد. بعد از اتمام ثبت نام برای ورود به فیس بوک از این آدرس ایمیل استفاده خواهد شد.

انتخاب رمز عبور برای پروفایلتان یکی از مهمترین بخش‌های ثبت نام است. فیس بوک برای ایجاد امنیت بیشتر پروفایل از انتخاب رمز‌های عبور ساده جلوگیری خواهد نمود؛ برای مثال اگر رمز ۱۲۳۴۵۶ وارد شود ثبت نام موفقیت آمیز نخواهد بود. سعی شود رمز‌های عبور طولانی که حاوی حروف، اعداد و کاراکترهای مختلف می‌باشد انتخاب و استفاده گردد.

قسمت بعدی انتخاب جنسیت است. Female برای خانم‌ها و Male برای آقایون است.

قسمت نهایی کار در این صفحه وارد کردن تاریخ تولد می‌باشد. Month ماه تولد، Day روز تولد و Year برای سال تولد است. تاریخ تولد بصورت میلادی انتخاب می‌شود و باید توجه شود که کاربران زیر ۱۳ سال اجازه استفاده از فیس بوک را ندارند.

مشخصات وارد شده کامل شده است و می‌توان برروی دکمه Sign Up کلیک کرد. اگر در تصویر بالا دقت نمایید لینکی را در انتهای این بخش مشاهده می‌فرمایید با نام Create a Page که می‌توان برای ساخت صفحه طرفداران برای محصولات، شرکت، گروه، مجله و… استفاده نمود که در مباحث آینده به آن خواهیم پرداخت.

خطاهای ثبت نام در فیس بوک

اگر مشخصات کاربر بطور صحیح وارد نشده باشد فیس بوک اخطار خواهد داد. اخطارهایی که معمولا برای کاربران رخ می‌دهد را در زیر آورده‌ایم:

  • You must fill in all of the fields این جمله نشان دهنده آن است که یک یا چند بخش از فیلدهای ثبت‌نام تکمیل نشده و خالی گذاشته شده است.
  • You must provide your real name همان طور که دربالا اشاره کردیم کاربرها اجازه استفاده از کلماتی که نام واقعی شخص نیست را ندارند. استفاده از واژه‌هایی مانند Test, com و… باعث نمایش خطا خواهد شد.
  • Our automated system will not approve this name. If you believe this is an error, please contact us این خطا نیز مانند خطایYou must provide your real name است و نشان‌دهنده تایید نشدن نام انتخابی است.
  • Your emails do not match. Please try again این خطا نشان دهنده آن است که ایمیل‌های وارد شده در فیلد ایمیل و تکرار ایمیل باهم متفاوت هستند.
  • Please enter a valid email address نشان می‌دهد آدرس ایمیل به درستی وارد نشده و یا نامعتبر است. کاربر باید آدرس ایمیل را بصورت کامل وارد نماید برای مثال az_alef_ta_y@yahoo.com صحیح و az_alef_ta_y و az_alef_ta_y@yahoo اشتباه است.
  • Your password should be more secure. Please try another خطای رمز عبور است. رمز عبوری که انتخاب شده است از نظر امنیتی ضعیف است و باید رمز عبور قوی‌تری انتخاب شود.
  • Please select either Male or Female زمانی نمایش داده می‌شود که جنسیت انتخاب نشده باشد.
  • You must indicate your full birthday to register نشان‌دهنده خالی بودن بخش انتخاب تاریخ تولد است. تاریخ تولد باید به تاریخ میلادی انتخاب گردد.
  • Sorry, you are ineligible to sign up for Facebook این خطا زمانی نمایش داده می‌شود که سن وارد شده زیر ۱۳ سال بوده باشد. اگر انتخاب سن نامناسب با قوانین فیس بوک چندین بار تکرار شود امکان ثبت نام از کاربر گرفته می‌شود. برای رفع این مشکل باید کوکی‌های مرورگر پاک شود تا امکان ثبت نام دوباره فعال شود.
تکمیل ثبت نام
پس از ورود صحیح اطلاعات و کلیک برروی دکمه سبزرنگ Sign Up از کاربر خواسته می‌شود که دو واژه موجود در تصویر را در کادر مخصوص تایپ کنند. این کار برای شناسایی روبات‌ها و نرم افزارهای مخرب انجام می‌گردد.
facebook signup 03 ثبت نام در فیس بوک
پس از این صفحه سه گام دیگر برای تکمیل ثبت نام وجود دارد. گام اول یافتن دوستان در فیس بوک است. برای اینکار فیس بوک ایمیل‌های موجود در لیست دوستان سرویس‌ ایمیل مورد نظر را جستجو کرده و کاربرانی که در شبکه اجتماعی فیس بوک هستند را معرفی می‌کند. این امکان بجز درباره جیمیل برای سایر سرویس‌ها فعال است. جیمیل به دلیل مباحث امنیتی این امکان را از فیس بوک گرفته است. برای یافتن دوستان باید برروی Find Friends کلیک کرد. پس از آن پنجره‌ای بصورت پاپ آپ باز خواهد شد که سرویس ایمیل ذکر شده را باز و از کاربر اجازه دسترسی به لیست کاربرها و ایمیل‌ها را دارد که درصورت موافقت باید برروی Agree کلیک کرد. برای گذر از این مرحله برروی Skip this step کلیک شود.
facebook signup 04 550x447 ثبت نام در فیس بوک
گام دوم اطلاعات تحصیلی و شغل است. درصورت تمایل، کاربر می‌تواند اطلاعات خود را با تایپ در کادرهای مشخص شده وارد و از موارد ذکر شده یکی را انتخاب نماید. این اطلاعات می‌تواند بصورت فارسی یا انگلیسی وارد شود. درصورتی که مورد یا موارد مورد نظر در فیس بوک موجود نباشد به راحتی می‌توان آنها را با کلیک برروی موارد تایپ شده انتخاب نمود. پس از انتخاب موارد مورد نظر کادری برای انتخاب سال به پنجره اضافه می‌گردد در انتها برروی Save&Continue کلیک شود. اگر قصد وارد کردن اطلاعات تحصیلی و شغلی نباشد باید برروی Skip کلیک کرد.
facebook signup 05 550x317 ثبت نام در فیس بوک
درصورتی که اطلاعات تحصیلی و کاری کاربر وارد شود و برروی Save & Continue کلیک شود فیس بوک بصورت خودکار لیستی از افرادی که در محیط انتخابی کاربر تحصیل کرده یا مشغول به کار هستند را نمایش خواهد داد. این امکان برای یافتن دوستان و همکاران و هم‌کلاسی‌ها بسیار مناسب و جذاب است.
facebook signup 06 550x514 ثبت نام در فیس بوک
ارسال درخواست دوستی برای پروفایل مورد نظر با کلیک برروی Add Friend در کنار تصویر پروفایل امکان‌پذیر است.
در گام سوم کاربر می‌تواند تصویر پروفایل خود را انتخاب کند. تصویر پروفایل را می‌توان با کمک گزینه Upload a photo از درون کامپیوتر انتخاب و منتشر کرد و یا با استفاده از Take a photo از طریق وبکم کامپیوتر یا لپ تاپ تصویر جدیدی تهیه نمود. اگر کاربر علاقه‌ای به درج تصویر نداشته باشد می‌تواند برروی لینک Skip کلیک نماید.
facebook signup 07 550x351 ثبت نام در فیس بوک
برای مثال می‌خواهیم تصویری را از کامپیوتر خود به عنوان تصویر پروفایل انتخاب نماییم. برروی Upload a photo کلیک می‌کنیم. پنجره‌ای مانند تصویر زیر گشوده می‌شود.
facebook signup 08 ثبت نام در فیس بوک
سپس برای انتخاب تصویر مورد نظر برروی Browse کلیک و از پنجره انتخاب فایل تصویر مورد نظر را انتخاب می‌کنیم. حجم تصویر نباید بیش از ۴MB باشد. با انتخاب تصویر فیس بوک بصورت خودکار عکس را دریافت خواهد نمود و به عنوان تصویر پروفایل قرار خواهد داد. در انتها کاربر باید برروی Save & Continue کلیک نماید.
گام‌های ثبت نام در فیس بوک به پایان رسیده است و تنها کار باقی مانده تایید ایمیل وارد شده است. در این لحظه دو ایمیل از طرف فیس بوک به ایمیل کاربر ارسال شده است. کاربر باید وارد صندوق ایمیل خود شده و نامه‌ای با موضوع Just one more step to get started on Facebook را باز نماید. درون این نامه یک لینک و یک کد ۹ رقمی وجود دارد. با کلیک برروی لینک موجود در نامه ایمیل تایید خواهد شد و متنی بصورت زیر نمایش داده خواهد شد:

facebook signup 09 ثبت نام در فیس بوک


تقویم آنلاین فیس بوک

 

یکی از فعالیت‌هایی که در اینترنت به وفور انجام می‌شود و کم کم رشد صعودی پیدا کرده است استفاده از تقویم‌های آنلاین برای ثبت برنامه‌های کاری، قرارهای ملاقات و… است. تقویم‌های آنلاین بسیاری در دنیای وب وجود دارد که نمونه بارز آن تقویم گوگل است. اما در این بین تقویم‌های ساده‌ای وجود دارند که گاهی امکانات و مزایایی درخور توجه دارند.
calendardummy thumb تقویم آنلاین Calendar Dummy سرویس ارائه تقویم آنلاینی است که می‌توان بصورت رایگان از آن استفاده کرد. می‌توانید قرارها و رخدادهایی را بصورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه در آن به ثبت برسانید. امکان یادآوری به کمک SMS هم در این سرویس فراهم است اما متاسفانه از شماره‌های ما پشتیبانی نمی‌شود.
از معایب آن هم می‌توان به نحوه ثبت‌نام آن اشاره کرد که کمی خسته کننده است!

 


وارد شدن، نمای کلی و معرفی بخش های مختلف فیس بوک

بل از شروع درس دوم و معرفی بخش‌های مختلف سایت فیس‌بوک ابتدا چندسوال در رابطه با درس اول مطرح می‌کنم؛ اگر جواب به سوالات برایتان مشکل بود ابتدا درس اول را مطالعه نمایید. 

۱٫ برای ثبت نام در فیس‌بوک به … نیاز داریم.

الف) دعوتنامه       ب) پرداخت هزینه اشتراک
پ) ایمیل معتبر      ت) چند دوست آنلاین

۲٫ برای ساخت پروفایل چه اسامی قابل پذیرش نیست؟

الف) اسامی با حروف فارسی     ب) کلماتی که نام فرد نباشد
پ) اسامی چندقسمتی            ت) اسامی بازیگران و هنرمندان

۳٫ حداقل سن برای ورود به فیسبوک چند سال است؟

الف) محدودیتی ندارد     ب) ۱۳ سال
پ) ۱۸ سال                  ت) ۲۱ سال

ورود به پروفایل فیس بوک
برای ورود به پروفایل و مدیریت آن ابتدا وارد سایت فیس‌بوک شد. در بالای صفحه اصلی بخش لاگین یا ورود را مشاهده خواهد شد که با وارد کردن ایمیل و رمز عبور می‌توان وارد صفحه مدیریت پروفایل شد.

login وارد شدن، نمای کلی و معرفی بخش های مختلف فیس بوک

 در کادر مربوط به Email باید آدرس کامل ایمیل وارد شود. برای مثال az_alef_ta_y@yahoo.com صحیح است و az_alef_ta_y ویا az_alef_ta_y@yahoo صحیح نیست. کادر مربوط به Password برای تایپ رمزعبور است و کاربر باید رمزعبوری را که در مراحل ثبت نام انتخاب نموده‌است وارد نماید. Keep me logged in برای نگه داشتن کاربر بصورت واردشده در فیس بوک می‌باشد. برای امنیت بیشتر کاربر تنها زمانی که از کامپیوتر شخصی خود اقدام به ورود به فیس بوک می‌کند می‌تواند تیک این بخش را وارد کند.
Forgot your password? برای کاربرانی که رمزعبور خود را فراموش کرده‌اند مورد استفاده قرار خواهد گرفت که در دروس آینده به آن اشاره خواهد شد.
پس از وارد کردن آدرس کامل ایمیل و رمزعبور کاربر باید برروی Log In کلیک نماید تا وارد کنترل پنل و مدیریت پروفایل گردد.

facebook logedin 550x399 وارد شدن، نمای کلی و معرفی بخش های مختلف فیس بوک

تصویر بالا صفحه‌ای است که کاربر پس از ورود به فیس‌بوک مشاهده خواهد کرد. بخش‌های مختلف آن با اعداد شماره‌گذاری شده‌اند که آنها را معرفی می‌کنیم:

نوار آبی رنگ بالای صفحه: این نوار در تمام صفحات وجود دارد و تنها مربوط به صفحه خوش‌آمدگویی نمی‌باشد.

۱٫ با کلیک برروی نام فیس بوک در هرصفحه به صفحه جاری (شماره ۱۱ یا ۱۲) منتقل خواهید شد.

۲٫ درخواست‌های دوستی که برای کاربر ارسال می‌گردد در اینجا نگهداری می‌شود. اگر دارای عدد باشد نشان‌دهنده تعداد درخواست کنندگان برای برقراری دوستی با کاربر می‌باشد.

۳٫ به بخش پیغام‌های فیس بوک متصل می‌گردد و عددکنار آن نشان‌دهنده تعداد پیغام جدید برای کاربر می‌باشد.

۴٫ Notifications یا اعلانات شما را از اتفاقاتی که به کاربر مربوط است آگاه می‌کند. عدد کنار آن نشان‌دهنده تعداد اعلانات است. این اطلاعات می‌تواند قبول درخواست دوستی، لایک کردن تصاویر کاربر، ارسال نظر درزیر تصاویر ارسالی و … باشد.

۵٫ نوار جستجوی فیس بوک یکی از پرکاربردترین بخش‌های این سایت است. این نوار کمک می‌کند تا کاربران افراد و پروفایل‌ها، اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها، گروه‌ها و صفحات مختلف را جستجو کنند.

۶٫ نام و تصویر انتخابی کاربر را نشان می‌دهد و توسط آن می‌توان به پروفایل کاربر وارد شد. پروفایل‌ها دارای اطلاعات مختص هرکاربر می‌باشند.

۷٫ برای یافتن دوستان جدید استفاده می‎شود.

۸٫ Home نیز کاربر را به صفحه جاری (۱۱) ویا ۱۲ منتقل خواهد کرد.

۹٫ با کلیک برروی مثلث کنار گزینه Home امکان ویرایش اکانت، ویرایش تنظیمات حریم خصوصی، خروج از اکانت فیس‌بوک و دسترسی به بخش راهنما وجود دارد.

۱۰٫ نام و تصویر کاربر در این قسمت وجود دارد و با کلیک برروی این گزینه کاربر به پروفایل خود هدایت خواهد شد.

۱۱٫ با کلیک برروی Welcome، صفحه ابتدایی که در تصویر نیز نشان داده شده است بازخوانی خواهد شد.

۱۲٫ قسمت اصلی صفحه نخست در فیس بوک این بخش می‌باشد. کاربر در این بخش می‌تواند اطلاعات و فعالیت‌های اخیر دوستان و صفحاتی که دوست داشته را مشاهده کند.

۱۳٫ مربوط به بخش ۳ می‌باشد و به بخش پیغام‌ها متصل می‌گردد.

۱۴٫ Events یا رخدادها از بخش‌های پرطرفدار فیس‌بوک می‌باشد که می‌توان رخدادهای آینده را مانند روزهای تولد دوستان، همایش‌ها و جشن‌های مختلف و… را مشاهده نمود.

۱۵٫ فیس‌بوک خیلی مشتاق است تا دوستان بیشتری به کاربران خود معرفی کنید!

۱۶٫ قابلیت مرور آخرین وضعیت‌های لیست‌ها امکان نسبتا جدیدی در فیس بوک است که می‌توان از این بخش مرور کرد. به کمک لیست‌ها می‌توان گروه‌های مختلف دوستان تشکیل داد و  آخرین فعالیت‌های هرگروه را توسط این بخش مشاهده نمود. قابلیت لیست‌ها برای کاربرانی با تعداد دوستان زیاد بسیار مورد استفاده و سودمند است.

۱۷٫ Groups یا گروه‌ها این امکان را به کاربران می‌دهد تا برای اجتماع خود گروهی ساخته و یا آنها را مدیریت کنند. همچنین گروه‌هایی که کاربر در آنها فقط به عضویت درآمده و هیچگونه مدیریتی نیز برآنها ندارد در اینجا نمایش داده می‌شود.

۱۸٫ Apps یا اپلیکیشن‌ها یا برنامه‌ها لیستی از برنامه‌هایی که در گذشته و حال استفاده شده است را نمایش می‌دهد. در آینده در این باره بیشتر صحبت خواهیم کرد.

۱۹٫ اگر تعداد دوستان آنلاین کاربر زیاد باشد برای چت کردن می‌تواند از این کادر اسم دوست مورد نظر را جستجو نماید.

۲۰٫ از این قسمت می‌توان به فیس بوک امکان جستجو بین لیست کاربران و دوستان درون ایمیل را داد تا درصورت وجود پروفایل آنها را به کاربر اعلام نماید.

۲۲٫ در این قسمت طبق الگوریتمی که براساس تعداد دوستان مشترک و دانشکده، مدرسه و یا محل کار مشترک و یا علایق مشترک کاربر با کاربران دیگر می‌باشد لیستی از کاربران معرفی می‌گردد که می‌توان از بین آنها با کلیک برروی +۱ Add Friend برای آنها درخواست دوستی ارسال نمود.

۲۳٫ با بردن موس برروی بخش‌های مختلف صفحه این کادر حاوی متنی راهنما برای آن بخش‌ها خواهد بود که برای کاربران تازه کار راهنمای خوبی خواهد بود.

۲۴٫ People you may know کادری است که به وفور و در مکان‌های مختلف مشاهده خواهد شد. این کادر براساس همان الگویی که گفته شد افرادی را به کاربر معرفی می‌کند.

بخش‌های مختلف صفحه ابتدایی معرفی شد و اکنون به پروفایل می‌رویم. (کلیک برروی شماره ۶ یا ۱۰)

پروفایل کاربر

کاربر با کلیک برروی نام خود به صفحه پروفایل خود هدایت خواهد شد.

profile1 550x405 وارد شدن، نمای کلی و معرفی بخش های مختلف فیس بوک

کاربر پس از وارد شدن به پروفایل خود با تصویری مشابه تصویر بالا مواجه خواهد شد.

۱٫ تصویر پروفایل کاربر است و می‌توان با کلیک برروی آن، تصویر را حذف یا تصویر جدیدی به جای آن انتخاب کرد.

۲٫ قسمت‌های اصلی پروفایل در این قسمت قابل انتخاب است. Wall یا دیوار بخشی است که فعالیت‌های کاربر در آن مشاهده می‌شود. همچنین دوستان می‌توانند درون آن چیزی بنویسند.
Info صفحه جاری است که حاوی اطلاعاتی درباره کاربر است. این اطلاعات می‌تواند حاوی دین، شاخه سیاسی، علاقمندی‌ها، فعالیت‌ها، موزیک موردعلاقه، محل کار، دانشگاه و هرآنچه درمورد یک شخص می‌توان مشخص نمود باشد.
بخش تصاویر حاوی عکس‌های کاربر می‌باشد. این بخش‌ها در دروس مجزا آموزش داده خواهد شد.

۳٫ فیس‌بوک باز هم می‌خواهد دوستان جدیدی را به کاربر معرفی کند!

۴٫ Friends لیست دوستان کاربر را نشان می‌دهد.  دراینجا مشاهده می‌شود که تعداد دوستان کاربر تنها یک نفر است.

۵٫ از این بخش می‌توان گجت کوچکی برای سایت یا وبلاگ تهیه و از آن برای معرفی پروفایل فیس بوک استفاده کرد.

۶٫ بخش Edit Profile امکان ویرایش هرآنچه در پروفایل است را به کاربر می‌دهد که در دروس آینده به آنها خواهیم پرداخت.

۷٫ یکی از بخش‌های کاربردی فیس بوک امکان مشاهده پروفایل کاربر از دید دوستان می‌باشد که می‌توان از این بخش مشاهده نمود.


نمایش کامل فیس بوک در اپرا مینی Opera Mini

فیس بوک برای کاربرانی که با تلفن همراه خود وارد این سایت می‌شوند نسخه مخصوص موبایل را نمایش می‌دهد. این نسخه که با آدرس http://m.facebook.com قابل دسترس است حتی با وارد کردن آدرس http://www.facebook.com در مرورگرهای موبایل (در اینجا اپرا مینی) نیز، نسخه مخصوص موبایل را نمایش می‌دهد.

klz1321514425h نمایش کامل فیس بوک در اپرا مینی Opera Mini

برای نمایش کامل فیس بوک برروی موبایلتان تنها کافیست این آدرس را درآن تایپ کنید:

http://www.facebook.com/home.phpامتیاز: نتیجه : 1 امتیاز توسط 1 نفر مجموع امتیاز : 1

بازدید :2760
برچسب ها : آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک آموزش ثبت نام تصویری در فیس بوک-
نویسنده
نویسنده : Habib
تاریخ : دوشنبه 09 بهمن 1391
زمان : 22:55
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط maryam lashgariyan در تاریخ 1392/7/16 و 16:45 دقیقه ارسال شده است

p,fi


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
:: آموزش ساخت جدول در Word تنها با نوشتن چند دکمه ( تاریخ : یکشنبه 08 آذر 1394)
:: دانلود کتاب الکترونیکی آشنایی با نرم افزار اکسل 2010 ( تاریخ : سه شنبه 27 خرداد 1393)
:: دانلود کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود ( تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393)
:: روش صحیح دانلود با نرم افزار Internet Download Manager ( تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393)
:: آموزش پاک کردن ویروس با نود 32 Node ( تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393)
:: آموزش فعال کردن منوی استارت - Start در ویندوز 8 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: آموزش حذف عبارات جستجو شده در ویندوز 8 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: جلوگیری از انتقال اطلاعات به حافظه های فلش در ویندوز 7 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: افکت بافت در فتوشاپ CS6 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: ایجاد افکت زمستان برروی تصویر طبیعت با فتوشاپ CS6 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)


بالای صفحه