close
تبلیغات در اینترنت
دانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میل

بهترین مطالب اینترنت

به نظر می‌رسد كه اگر بخواهید 8 گیگابایت فضایی را كه جی‌میل در اختیار شما قرار داده است فقط با ایمیل پركنید، فضای زیادی را كه به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، از دست داده‌اید. احتمال این‌كه بتوانید جی‌میل خود را فقط با ایمیل پر كنید، تقریباً نزدیك به صفر است. پس آیا بهتر نیست قسمتی از این 8 گیگابایت فضا را برای موارد دیگری غیر از ایمیل اختصاص دهید؟ البته عده‌ای از كارشناسان معتقدند كه استفاده از برنامه‌هایی نظیر آن‌چه كه در این مقاله معرفی…

جستجوگر پیشرفته سایتدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میل
نظرات ()

دانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میل

به نظر می‌رسد كه اگر بخواهید 8 گیگابایت فضایی را كه جی‌میل در اختیار شما قرار داده است فقط با ایمیل پركنید، فضای زیادی را كه به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، از دست داده‌اید. احتمال این‌كه بتوانید جی‌میل خود را فقط با ایمیل پر كنید، تقریباً نزدیك به صفر است. پس آیا بهتر نیست قسمتی از این 8 گیگابایت فضا را برای موارد دیگری غیر از ایمیل اختصاص دهید؟ البته عده‌ای از كارشناسان معتقدند كه استفاده از برنامه‌هایی نظیر آن‌چه كه در این مقاله معرفی می‌شود، از لحاظ امنیتی و سپردن رمزعبور صندوق‌پستی به یك برنامه ثالث، مخاطراتی دارد كه توجه شمار را به آن جلب می‌كنیم.
خوشبختانه این امكان در گوگل وجود دارد. در واقع بخشی از یك نرم‌افزار و دانستن این‌ كه چگونه جیمیل را به یك درایو تبدیل كنید، تمام آن چیزی است كه شما نیاز دارید. به طوری كه بتوانید هر وقت كه به اینترنت متصل شدید از این فضا استفاده كنید. البته اگر هنوز در جی‌میل حسابی باز نكرده‌اید، از دوست یا آشنایی كه در جی‌میل حساب باز كرده است بخواهید یك دعوتنامه برای شما ارسال كند. چون هنوز باز كردن حساب در جیمیل تنها با داشتن دعوتنامه میسر است.
ابتدا برنامه الحاقی GMail Drive Shell Extension را دریافت كنید و سپس آن را نصب نمایید.
برنامه ای که با ایجاد کردن یک نوار در بالای اکانت جی میل شما و همچنین یک درایو مجازی زیر my computer بهتون اجازه میده که از داخل ویندوز به جی میل خود دسترسی پیدا کنید . فقط کافیه که فایل مورد نظر رو با درگ و دراپ که در کار های معمولی ویندوز همیشه در حال انجام دادن هستید به داخل درایو مربوطه منتقل و به راحتی میتونید فضای 8 گیگابایتی جیمیل خودتون رو مدیریت کنید.
 طریقه ی استفاده:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

روی درایو Gmail Drive  كلیك راست كرده و گزینه ی Login As را انتخاب كنید.
UserName و پسووردتان را در محل مخصوص وارد كرده و روی دكمه ی Ok كلیك كنید.
پیغام Login on to Gmail ظاهر میشود و پس از تائید اطلاعات شما از سوی گوگل , پنجره Gmail Drive برای شما باز میشود.
پنجره ی برنامه دقیقا" به شكل پنجره های ویندوز است با این تفاوت كه ابزار View از نوار ابزار حذف شده و به جای آن ابزار هایی مانند: Copy , Past , Cut , Delet , Propertise
قرار گرفته اند.
4طریقه ی انتقال دادن یا حذف فایلها نیز دقیقا" همانند روشهای معمول در ویندوز است كه به شما اجازه میدهد به آسانی فایلهای دلخواهتان را در سرور جی میل قرار دهید.
به نظر می‌رسد كه اگر بخواهید 8 گیگابایت فضایی را كه جی‌میل در اختیار شما قرار داده است فقط با ایمیل پركنید، فضای زیادی را كه به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است، از دست داده‌اید. احتمال این‌كه بتوانید جی‌میل خود را فقط با ایمیل پر كنید، تقریباً نزدیك به صفر است. پس آیا بهتر نیست قسمتی از این دو گیگابایت فضا را برای موارد دیگری غیر از ایمیل اختصاص دهید؟ البته عده‌ای از كارشناسان معتقدند كه استفاده از برنامه‌هایی نظیر آن‌چه كه در این مقاله معرفی می‌شود، از لحاظ امنیتی و سپردن رمزعبور صندوق‌پستی به یك برنامه ثالث، مخاطراتی دارد كه توجه شمار را به آن جلب می‌كنیم.خوشبختانه این امكان در گوگل وجود دارد. در واقع بخشی از یك نرم‌افزار و دانستن این‌كه چگونه جی‌میل را به یك درایو تبدیل كنید، تمام آن چیزی است كه شما نیاز دارید. به طوری كه بتوانید هر وقت كه به اینترنت متصل شدید از این فضا استفاده كنید. البته اگر هنوز در جی‌میل حسابی باز نكرده‌اید، از دوست یا آشنایی كه در جی‌میل حساب باز كرده است بخواهید یك دعوتنامه برای شما ارسال كند. چون هنوز باز كردن حساب در جی‌میل تنها با داشتن دعوتنامه میسر است.

ابتدا برنامه الحاقی Gmail Drive را دریافت كنید و سپس آن را نصب نمایید. بعد از آن فایل ZIP را دانلود كنید وتمام فایل را در یك پوشه باز نمایید. سپس setup.exe را اجرا كنید. (البته توجه داشته‌باشید كه برنامه Gmail Drive فقط با اینترنت اكسپلورر پنج یا بالا‌تر از آن كار می‌كند).
بعد از اجرای برنامه ویندوز اكسپلورر را اجرا كنید. در My Computer یك درایو جدید به نام Gmail Drive خواهید دید، با كلیك‌كردن روی آن باید Username و كلمه عبور را وارد كنید و اگر نمی‌خواهید كه با هر بار كلیك كردن روی آیكونGmail Drive این اتفاق دوباره رخ دهد، Auto Login را علا‌مت بزنید.
Gmail Drive كه به طور مجازی در My Computer ایجاد شده است به شما امكان می‌دهد با آن درست مانند یك درایو واقعی رفتار كنید. یعنی می‌توانید در آن پوشه‌های متعدد بسازید، با استفاده از ویندوز اكسپلورر در آن فایل كپی كنید و ... .-
Gmail Drive مانند دیگر درایوهای كامپیوتر به نظر می‌رسند. اما باید توجه كنید كه به هر صورت این درایو یك درایو مجازی است وتنها از طریق اتصال به اینترنت می‌توانید از آن‌ استفاده كنید و در نتیجه تنها در حد سرعت اینترنت می‌توانید داده‌ها را به آن انتقال دهید كه به طور مثال در اتصال Dial-up این كار بسیار كند خواهد بود.
هنگامی كه شما یك فایل در Gmail Drive كپی می‌كنید، در واقع ایمیل می‌سازید و آن را به آدرس خود ارسال می‌نمایید كه این ایمیل در Inbox شما همراه با فایل‌های ضمیمه ایمیل نمایان می‌شود. برای باز كردن یكی از فایل‌های درون درایو جی‌میل، روی ایمیل مربوط به آن كلیك نمایید و بعد دانلود را كلیك كنید، آن‌گاه فایل مذكور در كامپیوتر شما دانلود می‌شود.
البته به این نكته توجه داشته باشید كه جی‌میل فقط پیام‌هایی تا حجم ده مگابایت را دریافت یا ارسال می‌كند و استفاده از جی‌میل به عنوان یك درایو مجازی نیز این قضیه را تغییر نمی‌دهد. به كارگیری جی‌میل به عنوان یك درایو مجازی ممكن است باعث برهم‌خوردگی محتویات Inbox شما شود. چون تمام فایل‌هایی كه شما به آنجا منتقل كرده‌اید، یك ایمیل هستند كه موضوع آن‌ها به‌صورت " /:GMAILFS" و سپس نام فایل، نوشته شده است.
Gmail Drive به صورت خودكار و در قالب یك درایو جدید در ویندوز اكسپلورر ظاهر می‌شود.
در هم آمیخته شدن فایل‌ها با ایمیل‌های عادی، می‌تواند خواندن ایمیل‌ها و همچنین مدیریت فایل‌ها را دشوار سازد. ولی خوشبختانه با نصب یك فیلتر كه فایل‌ها را مستقیماً به سوی پوشه آرشیو هدایت می‌كند، این مشكل به راحتی حل می‌شود.
برای ایجاد فیلتر، بر بالا‌ی صفحه جی‌میل، روی Create a Filter كلیك كنید، در جعبه Subject، عبارت GMAILFS را تایپ كنید.  سپس عنوان Has attachment را علا‌مت بزنید، در مرحله بعد Skip the Inbox را علا‌مت بزنید و در انتها روی Create a Filter كلیك كنید. حال تمام فایل‌ها به آرشیو حساب ایمیل شما ارسال می‌شوند.
ایجاد یك برچسب (Label) برای فایل‌ها، جستجو در میان آن‌ها را در جی‌میل آسان‌تر می‌كند
همچنین می‌توانید برای فایل‌ها یك برچسب (Lable) ایجاد كنید كه در مدیریت بیشتر فایل‌ها به شما كمك كند. در واقع یك برچسب، جی‌میل را درست شبیه یك پوشه عادی می‌سازد كه با كلیك روی نام آن می‌توانید محتویات آن را مشاهده كنید. برای این كار، مانند آنچه كه در قبل گفته شد، یك فیلتر بسازید. اما بعد از علا‌مت زدن Skip the Inbox، لا‌زم است عنوان Apply the label را نیز علا‌مت بزنید. از منوی كركره‌ای، آیتم New Label را انتخاب كنید و از صفحه‌ای كه نمایان می‌شود، نام برچسب موردنظرتان را تایپ كنید (مثلا Hard Drive) و بعد ok كنید. از منوی كركره‌ای برچسب جدید خود را انتخاب كنید و سپس Creat Filter را كلیك كنید.
خواهید دید كه از این به بعد فایل‌ها آرشیو می‌شوند و نام برچسب نیز در ادامه آن‌ها خواهد بود و در نتیجه به آسانی می‌توانید فایل‌های خودتان را تنها با كلیك روی برچسب Hard Drive (یا هر نام دیگری) در جی‌میل ببینید.
چند نكته:
اگر برای خواندن ایمیل‌هایتان از برنامه‌های pop3 استفاده می‌كنید، استفاده از جی‌میل به عنوان یك درایو مجازی به شما توصیه نمی‌شود. اگر این كار را انجام دادید، آن‌گاه هر وقت كه با نرم‌افزار مذكور ایمیل‌های خود را به كامپیوتر خود منتقل كردید، تمام فایل‌هایی كه در جی‌میل كپی كردید، دوباره به كامپیوتر باز می‌گردند كه البته ممكن است حجم آن‌ها صدها مگابایت باشد. همچنین هیچ ضمانتی وجود ندارد كه گوگل از استفاده از این ابزارها، جلوگیری نكند و راه را برای استفاده از آن‌ها باز بگذارد و نهایت این‌كه، اختصاصا ًGmail Drive برای  افرادی مناسب است كه همواره در حال سفرند و یا از دو كامپیوتر استفاده می‌كنند؛ یك پی‌سی و یك نوت‌بوك.
شما می‌توانید فایل‌ها را از پی‌سی خود به Gmail Drive كپی كنید و سپس وقتی در سفر به آن‌ها نیازمند شدید، آن‌ها را دریافت كنید. (البته مسائل امنیتی كه مربوط به سپردن رمزعبور به این برنامه است را فراموش نكنید.)

 

دانلود از مدیافایر

لینک دانلود 0.370 مگابايت

 امتیاز: نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

بازدید :183
برچسب ها : دانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میلدانلود GMail Drive v1.0.17 - نرم افزار ایجاد درایو مجازی از فضای جی میل-
نویسنده
نویسنده : Habib
تاریخ : دوشنبه 13 آذر 1391
زمان : 0:3
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
:: آموزش ساخت جدول در Word تنها با نوشتن چند دکمه ( تاریخ : یکشنبه 08 آذر 1394)
:: دانلود کتاب الکترونیکی آشنایی با نرم افزار اکسل 2010 ( تاریخ : سه شنبه 27 خرداد 1393)
:: دانلود کتاب چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود ( تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393)
:: روش صحیح دانلود با نرم افزار Internet Download Manager ( تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393)
:: آموزش پاک کردن ویروس با نود 32 Node ( تاریخ : دوشنبه 18 فروردین 1393)
:: آموزش فعال کردن منوی استارت - Start در ویندوز 8 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: آموزش حذف عبارات جستجو شده در ویندوز 8 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: جلوگیری از انتقال اطلاعات به حافظه های فلش در ویندوز 7 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: افکت بافت در فتوشاپ CS6 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)
:: ایجاد افکت زمستان برروی تصویر طبیعت با فتوشاپ CS6 ( تاریخ : یکشنبه 17 فروردین 1393)


بالای صفحه